GARÁŽOVÁ SEKČNÍ VRATA STANDARDNÍ 40 MM

V obytných budovách, volně stojících garážích, v hospodářských budovách.
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ CHARAKTERISTIKY
Otevírání vertikálně směrem nahoru, zanechává volný prostor jak v budově, tak před ní.
Vrata jsou zhotovena z pancíře vrat, vertikálních a horizontálních provaznic s ocelovými doplňky.
Vyráběna v objednaném rozměru. Splňují všechna požadovaná osvědčení.
Ruční nebo automatická obsluha.
Široká nabídka žebrování, struktur či výběru barev, zvyšuje komfort využití vrat a jejich sladění s dalšími součástmi stavby.
Další dodatečné vybavení či zabezpečení, jako zámky, úchyty, okna či průchodové dveře, zvyšuje komfort využití vrat.
sekcni panel hladky
PRŮŘEZ VRATY
Sekční panel o výšce 500mm, 555mm nebo 610mm, přizpůsobený k výšce brány, a o tloušťce 40mm z ocelového plechu, který je žárově pozinkovaný, dále lakovaný nebo potažený PVC dýhou. Výplň tvoří non-freonová polyuretanová pěna.  
 
Panel je konstruován způsobem, který znemožňuje náhodné poškození prstů. V závislosti na typu panelu je jeho mezisekční těsnění umístěné v jeho spodní či horní části.
 
BEZPEČÍ
Vrata jsou vybavena širokou škálou zabezpečení, jako panely proti zdrcení prstů, zabezpečení kolejnicemi nebo pružinami, fotobuňky nebo zabezpečení hran eliminující riziko nehod.
 
OBSLUHA
Velmi snadné ovládání vrat díky použití hnací hřídele společně se zkroucenými pružinami vyrovnávajícími tíhu vrat. Použití automatu zabezpečuje pohodlí vjezdu do garáže bez ohledu na počasí.
TERMÁLNÍ IZOLACE
Panel o šířce 40mm je vyplněný non-freonovou polyuretanovou pěnou. Obvod vrat je chráněn systémem pevného těsnění (těsnění mezi panely, horní, dolní a boční) snižující tepelnou ztrátu garáže a omezuje hluk.
FLEXIBILITA
Vrata jsou vyráběna v požadovaném rozměru. Různé typy nabízených převodů umožňují namontovat vrata tak do nových, jak do již stávajících budov
DODATEČNÉ VYBAVENÍ
Nabízíme široký rozsah příslušenství zvyšující komfort využití našich vrat.